Prezydent najjaśniejszej Rzeczypospolitej

Kiedy dogorywała Polska Ludowa i przywrócono urząd PREZYDENTA, został nim Wojciech Jaruzelski. Człowiek, który do dzisiejszego dnia ani na jotę nie zmienił swoich poglądów, uzewnętrznionych w działalności Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, poza konstytucyjnego tworu, brutalne likwidującego legendę SOLIDARNOŚCI, wstrzymującego na dziesięć lat reformę polskiej gospodarki, broniącego socjalizmu jak niepodległości Polski.

Nie było wyborów, a głosowanie w Sejmie jednym głosem „za” uczyniło z generała PREZYDENTA. Wreszcie doszło do wyborów. Po latach Polacy mieli dokonać wyboru reprezentanta NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ.

Wtedy wśród wielu starających się o tę godność pojawił się nikomu nieznany Stan Tymiński. I cóż? Okazało się, że miał wielką szansę na wybór. MĄDRZE MÓWIŁ!

Wybrany Lech Wałęsa MIAŁ ZŁOTY RÓG! Wystarczyło w niego zadąć! Naród poszedłby za nim w ogień. Tymczasem okazał się pogromcą licznych premierów, a telewizję, ten najważniejszy oręż polityków pozostawił odbudowywanej „lewej nodze”.

Dzisiaj, namaszczona przez PREZYDENTA WSZYSTKICH POLAKÓW, Aleksandra Kwaśniewskiego, przewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Danuta Waniek, kolejna LWICA LEWICY, nadal kieruje TVP na lewy tor. A wspiera ją dzielnie druh harcmistrz Pacławski, dawny Naczelnik ZHP! I nie ma w tym nic dziwnego. Zawsze ówczesny ZHP był z Partią!

Szczytem mądrości politycznej Polaków był wybór Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego! Dlaczego wybrano właśnie jego? Bo MĄDRZE MÓWIŁ!:
– Dość bezrobocia!
– Więcej mieszkań dla młodych!
– Tak dalej być nie musi!
– Tak dalej być nie może!
– Praca dla młodych!

Potrafił wykorzystać zniechęcenie trudnościami transformacji ustrojowej i miał piękną żonę. Co dokonał przez dziesięć lat swoich obu kadencji? Każdy widzi!

Przed nami kolejne wybory. Mnożą się kandydaci jak grzyby po deszczu! Pisząc te słowa dowiedziałem się z Wiadomości TV, że kandyduje Pani profesor Szyszkowska. Twierdzi w wywiadzie dla TVP, że na pewno zostanie wybrana! To jest poczucie własnej wartości! Ja chyba tez wystartuję. A co!

Pełnoletnia Druhno, pełnoletni Druhu!
Bardzo Was proszę! POMYŚLCIE!!!! Potem wrzućcie kartkę wyborczą. A jesienią Wam podziękuję. Za nowego PREZYDENTA NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ!

P. S. Wystartował Stan Tymiński

A w ogóle zbliża się lato i obóz1 Pamiętajmy, że udział w obozie, to więcej niż rok pracy harcerskiej.

Wasza, szykująca się do wybrania Prezydenta,
Biała Sowa