Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Dni Hufca 2002 | WYDARZENIA | Przeciek.michalin.pl - Miesięcznik otwockich harcerzy

Dni Hufca 2002

Słabo.Takie sobieŚrednieFajneSuper (7 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznych Dni Hufca. Na posiedzeniu Komendy Hufca ustalono, że zostaną zorganizowane cztery duże imprezy w ramach naszego święta.

1. Majówka Harcerska

Nawiążemy do dobrych, choć młodych tradycji roku poprzedniego. Już dziś możecie przygotowywać się do conajmniej dwudniowej gry terenowej, która odbędzie się w dniach 25-26 maja. Jest jednak duża szansa, że gra rozpocznie się już w piątek (24.05), ale o tym dowiecie się później.

Grę przygotowuje Tomek Grodzki.

2. Uroczysty Apel i ognisko

Bardzo nam się podobał piknik harcerski w 2000 roku, więc może spotkamy się przy ognisku, aby wspólnie pośpiewać i podsumować ten harcerski rok. A apel przy opasce Szarych Szeregów będzie wspaniałą okazją do wręczenia podziękowań. Dokładna data zostanie podana po następnym spotkaniu Komendy Hufca (22.04.2002).

Apel i ognisko przygotowuje Jurek Lis.

3. Miasteczko Harcerskie dla dzieci

To już kilkuletnia tradycja. Spotkamy się 1 czerwca w miejskim parku. Zbudujemy tam obóz harcerski, gdzie dzieciaki będą mogły poszaleć na torach przeszkód i konkursach. Na pewno nie zabraknie prezentacji klubu łączności i klubu wspinaczkowego.

Miasteczko przygotowuje Iza Łabudzka.

4. Koncert SDM

Czwarty rok z rzędu w Otwocku zagości Stare Dobre Małżeństwo. Termin nie jest jeszcze do końca znany (trwają negocjacje), ale na pewno spotkamy się w czerwcu. Zapraszamy do hufca. Czas rezerwować bilety

Koncert przygotowuje Tomek Kuczyński.

Komenda Hufca ZHP Otwock

Przeczytaj poprzednie wpisy dziale WYDARZENIA:

Nie zabrakło NAZ, 22 lutego 2002