Nowe dobre „Kino objazdowe”

Słabo.Takie sobieŚrednieFajneSuper (8 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...


Początek czerwca, to dla otwockich harcerzy czas świętowania. W tym okresie przypadają tzw. Dni Hufca. Tradycyjnym elementem obchodów jest koncert i co roku jest to Stare Dobre Małżeństwo. Podobnie będzie i w tym roku.

Na tegorocznym koncercie poza szlagierami usłyszeć będzie można materiał z nowej płyty zespołu, pt. „Kino objazdowe”. Seans muzyczny pod tym samym tytułem odbędzie się w niedzielę 8 czerwca 2003, o godzinie 18.00 w auli LO im. K. I. Gałczyńskiego.

Starzy Dobrzy wystąpią w zmodyfikowanym składzie. Po staremu (dobremu) pojawią się: Krzysztof Myszkowski – wokal, gitara, harmonijka; Wojciech Czeplin – wokal, skrzypce i inne niezidentyfikowane instrumenty; Ryszard Żakowski – wokal, gitara. Po nowemu zaś na otwockiej scenie w zastępstwie Romana Ziobro – operatora gitary basowej – wystąpi muzyk z formacji Wolna Grupa Bukowina.

Wszystkich wielbicieli poezji śpiewanej oraz wszystkich innych, na koncert 8 czerwca do „Gałczyna” na godz. 18 serdecznie zapraszają organizatorzy, czyli harcerze Hufca ZHP Otwock i otwocki Urząd Miasta.
Bilety wstępu na projekcję „Kina objazdowego” w cenie 13 zł, można kupić w siedzibie hufca na ul. Poniatowskiego 10 (MDK), w godziniach 18-20 lub tuż przed koncertem..

Przeczytaj poprzednie wpisy dziale WYDARZENIA:

ARSENAŁ 2003, 30 kwietnia 2003
PATROL NIE ŚPI, PATROL CZUWA!, 15 kwietnia 2003
KOMENDANT ZREZYGNOWAŁ, 1 kwietnia 2003