Przeciek nr 35

Mam nadzieję, że będziecie mogli przeczytać ten numer Przecieku na koncercie poświęconym Piotrkowi Brodzie, jaki odbędzie się w Józefowie 22 lutego 2004.

Data koncertu oczywiście nie została wybrana przypadkowo. Zachęcam Was do przeczytania tekstu Oli Kasperskiej, w którym wspomina Piortka. I porusza kilka innych drażliwych spraw.

Dużą część numeru poświęciliśmy temu, co niektóre z naszych drużyn robiły w czasie ferii zimowych. Stara Wieś powoli zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. I staje się tradycyjnym już chyba miejscem harcerskich biwaków. Właśnie tam odbędzie się impreza LILIJKA160, do wzięcia udziału w której namawiają Was połączone siły naszych sąsiadów z Hufców Warszawa Praga Południe i Warszawa Żoliborz. Reklamę imprezy i relację z poprzednich lat przeczytacie we wkładce „Na Przekór”.

Zachęcam Was do odwiedzania strony Naszego Hufca. Powoli staje się ona rzeczywiście stroną Hufca. Nie Komendy, nie webmastera tylko Hufca. Czyli m.in. Twoja. Ostatnio dodaliśmy możliwość umieszczania WIZYTÓWEK drużyn na stronie Hufca. Ci, którzy ostatnio byli na stronie Hufca wiedzą o czym mówię. Tym, którzy nie byli polecam tą możliwość reklamowania działalności swojej drużyny. Oprócz tego na stronie można dowiedzieć się kto ma w najbliższym czasie urodziny i poczytać blogi naszych harcerzy. Karolina obiecuje, że już lada dzień uruchomiony będzie dział TWARZE. To tylko niektóre rzeczy, które w naszym hufcowym internecie znaleźć możecie.
Zapraszam. Naprawdę warto:
http://www.otwock.zhp.org.pl/.

Mam nadzieję, że w tym numerze Przecieku każdy znajdzie coś dla siebie.
Pożytecznej lektury.

Mirek Grodzki
Redaktor Naczelny